Beatrix Ramosaj eliminohet nga Big Brother VIP

Beatrix Ramosaj eliminohet nga Big Brother VIP

Beatrix Ramosaj eliminohet nga Big Brother VIP

Sonte nga spektakli i Big Brother VIP është eliminuar Beatrix Ramosaj.

Beatrix ishte e nominuar bashkë me partnerin e saj, Donald Veshaj dhe Einxhel Shkira.

Pas mbi 80 ditësh qëndrimi brenda shtëpisë, këngëtarja sonte u largua përfundimisht nga gara e BB VIP.

Kujtojmë që këngëtarja ishte ndër banorët më të komentuar të shtëpisë së famshme, kjo pas lidhjes që ajo krijoi me Donald Veshaj.

Ndërkohë, banorët e mbetur janë në garë për të fituar çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Finalja e madhe e Big Brother VIP do të mbahet më 18 shkurt. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Leave a comment

Your email address will not be published.