Romeo Kara publikon videon e Sali Berishës që ‘po thyen rrjetin’: Para qametit….

Romeo Kara publikon videon e Sali Berishës që ‘po thyen rrjetin’: Para qametit….

Romeo Kara publikon videon e Sali Berishës që ‘po thyen rrjetin’: Para qametit….

uristi Romeo Kara ka reaguar pas vendimit të SHBA për të shpallur ‘non grata’ ish-kryeministrin Sali Berisha dhe familjen e tij.

Mëngjesin e sotëm ai ka shpërndarë në rrjetet sociale një video të Berishës, ku shfaqet duke mbajtur një fjalim në Kuvend. Berisha dëgjohet të thotë në mes të Kuvendit: Jam Sali Berisha unë, o budallenj! O budallenj!

“Para qametit…”, shkruan Romeo Kara.

per te pare videon kliko pas reklames:

Leave a comment

Your email address will not be published.