Pamje te rralla te heroit kombetar Zahir Pajaziti

Pamje te rralla te heroit kombetar Zahir Pajaziti

Pamje te rralla te heroit kombetar Zahir Pajaziti

Pamje te rralla te heroit kombetar Zahir Pajaziti.Sot ēshtē pērvjetori i renies sē Zahir Pajazitit.Janē bērē 25 vite qē nga renia e tij qē ndodhi nē Pestovē tē Vushtrrisē, pasi ra pri,tēn e organizuar nga forcat serbe, pērcjell Klankosova.tv.Ndryshe, ai ishte njēri nga koman,dantēt e parē tē Ush tri,sē Çlirimtare tē Kosovēs.Nē videomaterialin ne vazhdim mund tē shihni disa pamje tē Zahirit pak muaj para renies sē tij. (KUJDES!!! TE GJITHA TE DREJTAT E MATERIALIT I TAKOJNE AUTORIT DHE PUBLIKUESIT TE VIDEOS /KLANKOSOVA.tv/):

https://www.facebook.com/watch/?v=453356279584443

Leave a comment

Your email address will not be published.