“Femrat t’u mu ngjit si merimangë, lekt me një anë”/ VIDEO që po thyen rrjetin, plas “gallata” ne rrjet me Bashën

“Femrat t’u mu ngjit si merimangë, lekt me një anë”/ VIDEO që po thyen rrjetin, plas “gallata” ne rrjet me Bashën

“Femrat t’u mu ngjit si merimangë, lekt me një anë”/ VIDEO që po thyen rrjetin, plas “gallata” ne rrjet me Bashën

Një video që po qarkullon në rrjet dhe ka për subjekt ironie Lulzim Bashën po thyen rrjetin pak orë pasi u publikua nga një faqe memeje në rrjetin social Tik-Tok, sepse përdoren imazhe të ish-kryetarit të PD me tekstin e këngës dhe kjo ka sjellë hiralitet.

Autorët e kësaj video-je kanë zgjedhur këngën hit për momentin e kenduar nga një djalë i vogël dhe po përdoret nga shumë persona per video ne Tik-Tok. VIDEO

Leave a comment

Your email address will not be published.