GODET Milaim Zeka: Albin Kurti është si një Lepur para Vuçiqit, mjer Kosova qfar Kryeministri tux ka

Milaim Zeka: Albin Kurti është si një Lepur para Vuçiqit, mjer Kosova qfar Kryeministri tux ka

Milaim Zeka: Albin Kurti është si një Lepur para Vuçiqit, mjer Kosova qfar Kryeministri tux ka

Ish-deputeti Milaim Zeka njëherit opinionist, ka folur rreth mundësive të arritjes së një marrëvesheje mes Kosovës e Serbisë, në mungesë të Hashim Thaçit si pjesë e delegacionit.DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI ME TEPER

Zeka tha se largimi i Thaçit nga procesi i dialogut do të ishte një fitore e madhe jo vetëm për Serbinë por edhe Rusinë, njofton Klan Kosova. ”Largimi i Thaçit nga dialogu është një fitore e madhe për Rusinë dhe Serbinë” ja edhe deklarata e tij:DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI ME TEPER

Leave a comment

Your email address will not be published.