Ja urimi i Albin Kurtit per Shen Valentinin – Habiti qytetaret me fjalet e tij

Ja urimi i Albin Kurtit per Shen Valentin – Po habit qytetaret me fjalet e tij

Ja urimi i Albin Kurtit per Shen Valentin – Po habit qytetaret me fjalet e tij

Ja urimi i Albin Kurtit per Shen Valentin – Po habit qytetaret me fjalet e tij.Kurti uron tē dashuruarit, i pēlqen pēr,puthja e datēs me fitoren e tij.Krye,ministri i Kosovēs, Albin Kurti, ka uruar “Shēn Valentinin”, ditēn e tē dashuruarve, tē cilēn e ka lidhur edhe me njē,vjetorin e fitores sē Lēvizjes Vetēvendosje nē zgjedh,jet e parakohshme parlamentare.Kurti ka shkruar nē rrjetin social “Instagram”, se pērputhja e kēsaj date me njēvjetorin e fitores sē LVV-sē ēshtē rastēsi e bukur.“Urime Shēn Valentini tē gjithē tē dashuruarve dhe atyre qē duan tē bien nē dashuri! Pēr,puthja me njēvjetorin e fitores sē madhe demokratike tē 14 shkurtit 2021 ēshtē njē rastēsi e bukur”, ka shkruar Kurti.

https://www.instagram.com/p/CZ9KFK6IhbX/?utm_source=ig_web_copy_link

Leave a comment

Your email address will not be published.