21-vjeçarja humb jetën një orë pas dasmës, pa hequr ende fustanin e nusërisë

admin 0

21-vjeçarja humb jetën një orë pas dasmës, pa hequr ende fustanin e nusërisë

Një nuse e re vdiq nga një suIm në zemër, një orë pasi përfundoi dasma. Thuhet se Isra Shaaban u ndje tepër e lodhur kur hyri në shtëpinë e saj të re në Fshatin Medoum, në provincën egjiptiane të Beni Suef.Vendasit më vonë thanë se kishin dëgjuar disa ulëríma sh qetësuese nga shtëpia.
Nusja kishte ndërruar jetë, ende e veshur me fustanin e nusërisë, pasi i kishte thënë familjes se kishte dhímbje të f orta në gj oksAjo u dërgua me u rgjencë në spital ku p ësoi një suIm në zemër. Përpjekjet e mjekëve për ta ríngjallur atë rezultuan të pasuksesshme.
V dekja e parakohshme e kishte trondítur familjen e saj dhe zonën lokale.“Nusja ndjeu lodhje dhe dhímbje të mprehta në bark dhe gj oks pas përfundimit të dasmës. Ajo i kërkoi familjes së saj që të mos e linin vetëm dhe familjarët e dërguan në spital ku dha dhe frymën e fundit”, tha një fshatar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *