46 ditë pasi humbi nënën, Melinda rikthehet me një vendim

admin 0

46 ditë pasi humbi nënën, Melinda rikthehet me një vendim

Në fillim të muajit mars, këngëtarja Melinda Ademi dha lajmin më të trishtë të jetës së saj.
Ajo kishte humbur nënën nga një betej me kacer të gjirit në moshën 50 vjeçare, shkruan infokosova.

E 46 ditë pas humbjes së të ëmës, Melinda është rikthyer në rrjete sociale me një mesazh dhe premtim për fansat e saj.
Shih postimin e plotë te saj./infokosova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *