A bë s*ksin me FERON në ashensor? Roza Lati përgjigjet TROÇ!

admin 0

A bë s*ksin me FERON në ashensor? Roza Lati përgjigjet TROÇ!

Roza Lati është një ndër moderatoret shqiptare më të drejtpërdrejta dhe dyshojmë të ketë ndonjë pyetje së cilës i bën bisht. Nëse ju kujtohet, kur kishte të ftuar Feron në emision, ata shkëmbyen dy herë puthje dhe kaq u desh që fansat të aludonin për një lidhje mes tyre. Mirëpo, çdo gjë lidhur me këtë u mohua, por fansat kanë ende kuriozitet për mar rëdh ën ien e Rozës me reperin e njohur.
Së fundmi, ajo ka postuar një foto mjaft pr ovo kuese në Instagram, foto në të cilën shfaqet me kurriz, ndërkohë vë në pah të pasmet e saj.
”E di mire, eshte aktuale… te kesh b**h nuk eshte asgje. Ti eskpozosh eshte gje e madhe.”, shkroi Roza bashkëngjitur fotos që mori shumë reagime.
“Jo. Unë në intervistë tregova një rastin tim që kam guxuar në një vend publik se s’më njihte njeri atëherë. Dhe kam qënë me të dashurin tim. Tash kam komplekse profesionale. Por sidoqoftë, unë edhe “plaç ishalla” të them ndonjë ditë, dhe të qëlloj kjo fjalë në tekstet e reperëve, ju po me një gozhdë do t’i bini. Artistin Fero e kam takuar 3 herë gjithsej në jetën time dhe e kam përcjellë deri në recepsion kur kemi mbaruar xhirimet. Boll me këto injorancira. Na lini rehat…”, iu përgjigj Roza pyetjes së fansit dhe përgjigja e saj mori shumë pëlqime nga fansat.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *