A do të kandidojë për kryetare bashkie në Tiranë? Ja si përgjigjet moderatorja e njohur shqiptare

admin 0

A do të kandidojë për kryetare bashkie në Tiranë? Ja si përgjigjet moderatorja e njohur shqiptare

Kandidatja për deputete në listën e koalicionit PD-AN në qarkun e Tiranës, Oriela Nebiaj, ishte sot e ftuar në emisionin “Breaking” në Top News, ku ndër të tjera foli edhe për të ardhmen e saj në politikë.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *