Agron Llakaj tha se Arjan Konomi bën s*ks me burra, aktori i Portokallisë e degjeneron keq: Do i nxjerrim edhe ne ato që dimë për Goni

admin 0

Agron Llakaj tha se Arjan Konomi bën s*ks me burra, aktori i Portokallisë e degjeneron keq: Do i nxjerrim edhe ne ato që dimë për Goni

Aktori i spektaklit të humorit “Portokalli”, Rezart Veleshnja, ka “shp ërthyer” në a kuza ndaj aktorit Agron Llakaj.
Çfarë i ndodhi? Agron Llakaj shpërthen në lot në mes të emisionit: Një tmerr pa fund! (VIDEO) – Gossip
Ka qenë një skeç në emisionin “Al Pazar”, ku aktorët kanë imituar emisionin “Përputhen” dhe në një moment Agron Llakaj i është drejtuar aktorit që luante personazhin e Arian Konomit me fjalën “ped
erast”, ajo që ka sjellë reagimin e ashpër të Veleshnjas.
Aktori i “Portokalli-së” u shpreh në “Shqipëria Live” se Agron Llakaj i bën ato humore sepse aq e ka kapacitetin, dhe “k ërc ënoi” Llakajn se edhe ata dinë disa gjëra për të.

“Imitohet ‘Përputhen’ në një emision te “Vizion Plus” dhe aktori Agron Llakaj i thotë personazhit që supozohej që ishte Arian Konomi “pusho ti, pusho se ta kam inatin, p ede rast”. Meqënëse gjeta rastin, por ç’është kjo pe derast. Arian Konomi nuk është “ga y”, pse i vë emrin dhe e bën “g ay”? Se dimë edhe ne për ty Goni disa gjëra, të t’i themi ne ty ato. Goni nuk e ka bërë këtë se ka in at, por e ka bërë se kaq e ka kapacitetin dhe e vetmja gjë që mund të bëjë për të qeshur është t’i thojë atij…”, tha Veleshnja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *