Ai e ka pranuar me të madhe në Turqi se është shqiptar, shikoni se sa të bukur e ka gruan Ertogruli: Do mbeteni pa fjalë

admin 0

Ai e ka pranuar me të madhe në Turqi se është shqiptar, shikoni se sa të bukur e ka gruan Ertogruli: Do mbeteni pa fjalë

Me rolet e tyre si “Ertugrul” dhe “Ferhat”, aktorët Engin Altan Düzyatan dhe Ibrahim Çelikkol janë kthyer në ndër më të preferuarit e publikut.
Njihuni me gratë e Ertugrulit dhe Ferhatit në jetën reale, janë shumë…
Ata komentohen shumë në media jo vetëm për anën profesionale, por edhe atë private. Të dy janë të martuar dhe bashkëshortet e tyre janë super yje që kanë tërhequr vëmendjen e mediave. Madje mund të themi se janë më të bukura se aktoret që i shohim në seriale.

Aktori Engin Altan Düzyatan u martua me bukuroshen Neslishah Alkoclar në vitin 2014. Neslishah ka rënë shumë në sy dhe është bombarduar me oferta për reklama, disa prej të cilave i ka pranuar duke u bërë imazh i produkteve të njohura. Çifti kanë një djalë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *