Aktori i njohur 74 vjeç fejohet me një vajzë 42 vite më të re se ai/ I pëlqejnë të rejat

admin 0

Aktori i njohur 74 vjeç fejohet me një vajzë 42 vite më të re se ai/ I pëlqejnë të rejat

Ai është një ndër aktorët më të famshëm dhe më kontrovers. Është fjala për James Woods, i cili së fundmi ka marrë gjithë vëmendjen për shkak të lidhjes së tij të dashurisë.
Mediat e huaja shkruajnë se 74-vjeçari është fejuar me të dashurën e tij 32-vjeçare, Sara Miller. E pikërisht kjo diferencë e madhe moshe midis tyre, ka shkaktuar debate të shumta.
Por edhe pse janë kritikuar shumë, ata duket se janë të vendosur në dashurinë e tyre, e po e dërgojnë në hapa më të rëndësishëm.
Ndërkohë kujtojmë se aktori i famshëm është i njohur për lidhje me vajza të reja. Pak vite më parë ai u lidh me një 20-vjeçare, Kristen Bauguess. Ndërsa më parë ishte lidhur me një 19-vjeçare, Ashley Madison.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *