Albin Kurti e ”hallakat” gjithë Serbinë me veprimin e tij të fundit ndaj Listes Serbe…!! Hallall Të Qoftë Albin…

admin 0


Albin Kurti e ”hallakat” gjithë Serbinë me veprimin e tij të fundit ndaj Listes Serbe…!! Hallall Të Qoftë Albin…

“Lista Serbe” foli shqip në takimin me Albin Kurtin e Vjosa Osmanin (VIDEO)
Ka nisur takimi i fundit i paraparë për ditën e sotme nga Kandidati i VV-së për kryeministër, Albin Kurti dhe kandidatja për presidente Vjosa Osmani me përfaqësues të partive politike para formimit të institucioneve të reja.

Tani në takim me Kurtin e Osmanin ndodhen përfaqësuesit e “Listës Serbe”, Goran Rakiq dhe Dalibor Jeftiq, raporton IndeksOnline.
Me 22 mars është vendosur të konstituohet Kuvendi i Kosovës ndërsa ende nuk dihet se kur do të votohet qeveria “Kurti II”./IndeksOnline/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *