Albin Kurti kapet ne rrenë – “Asnjë me mbiemrin Kurti nuk është në qeveri pos meje”. E vëllaun tënd Taulant Kurti a e harrove o Albin

admin 0

Albin Kurti kapet ne rrenë – “Asnjë me mbiemrin Kurti nuk është në qeveri pos meje”. E vëllaun tënd Taulant Kurti a e harrove o Albin

Kryeministri i vendit Albin Kurti, thumbon PDK-ne e Kadri Veselit, Hashim Thacit dhe per momentin te Enver Hoxhajt, ai ne kete video shihet ne foltorene e kuvendit duke thumbuar Partine Demokratike te Kosoves ku ju drejtohet atyre me kete fjali: “Unë nuk kam ilake e kushërinj nëpër institucione si ju (PDK)! Asnjë me mbiemrin Kurti nuk e keni në qeveri përpos meje”. Por ajo qe ka dalur bllof Albin Kurti eshte se ndoshta ka harruar qe vellau i tij Taulant Kurti eshte shef ne KEK. Ju ftojme te ndiqni videon e plote ne vazhdim:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *