Alketa Vejsiun Nuk E Kemi Parë Kështu, Ja Si Rri Ajo Në Shtëpi/ Por Do Habiteni Se Çfarë Bën

admin 0

Alketa Vejsiun Nuk E Kemi Parë Kështu, Ja Si Rri Ajo Në Shtëpi/ Por Do Habiteni Se Çfarë Bën

Eshte nje nder moderatoret me te dashura dhe me te pelqyera nga nje publik i gjere ne Shqiperi, gjithashtu nje nder vajzat me te komentuara qe jane pjese e showbizit shqiptar , ne media roze.
Alketa, eshte shume aktive ne rrjetet sociale ,vecanerisht ne rrjetin social instagram, ku shpesh ajo poston foto dhe i ndan me miqte, gjate rutines se dites ,jeta e saj private, dhe puna e profesioni i saj si moderatore.
Por , asnjehere ne publik, apo ne instagram, nuk e kemi pare moderatoren e dashur, Alketen , pa pike grimi dhe pa fare makeup ne fytyre, kete here Alketa, zgjodhi te ndaje foto me miqte ,se si duket pa grim dhe krejtesisht natyrale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *