Ana.listi i njohur zbulon çfarë i kanë bërë Beridhës në selinë blu E kanë tradhëtuar

admin 0

Ana.listi i njohur zbulon çfarë i kanë bërë Beridhës në selinë blu: “E kanë tradhëtuar”..

Andi Bushati i ftuar mbrëmjen e kaluar në emisi.onin “Open” me Eni Vasilin, ka zbuluar disa nga prapaskenat e selisë blu dhe se si kjo pa.rti i ktheu kurrizin Berishës.
Ai shtoi se fjalimi i ish-kryemini.strit pas shpalljes non-grata ishte i qullët, sikur të ishte shkruar nga Basha dhe dukej gati gati si një lutje për amer.ikanët që ta shqyrtojnë edhe një herë vendimin. Sipas analistit, ata që janë më fajtorë se vetë Berisha, janë pjesëtarët e tjerë të kësaj partie që i kanë kthyer kurrizin atij që i dha mundësi të bëheshin pjesë e saj.“Berisha është një njeri i tradhtuar nga partia e tij, gati i lutej Sekre.tarit të Shtetit, që shiko se mos jeni gabuar… Dekl.aratë e një njeriu të braktisur nga të vetët, jo deklaratë burrërore. Shikoni emisionet e mbrëmjes, nuk ka një njeri nga PD të mbrojë Berishën. Braktisja është evidente.” -tha Bushati ndër të tjera.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *