admin

Recent Post

Cdo e re po gabojke, edhe une e pata bere gabimin e jetes, me kete person te njohur

Cdo e re po gabojke, edhe une e pata bere gabimin e jetes, me kete person te njohur Tani ka ardh nje

Jam katunare ne Kosove, por Sheherlikeve nuk jau leshoj rrugen.. Me kont.akto

Jam katunare ne Kosove, por Sheherlikeve nuk jau leshoj rrugen.. Me kont.akto Sa bje zilja e deres un

AIbin Kurti afer krijimit te nje “SHlK-u” te ri – “Eshte duke krijuar nje agjenci?!

AIbin Kurti afer krijimit te nje “SHlK-u” te ri – “Eshte duke krijuar nje agjenci?! !Molliqaj

Ndahen ndihmë nga 300 Euro për se cilën familja që ka 2 ose më shumë fëmijë

Ndahen ndihmë nga 300 Euro për se cilën familja që ka 2 ose më shumë fëmijë Nd ahen nd ihmë

Kërkesa e radhes: Kam qen e martuar dy her dhe fati keshtu e deshti tani jam e lir kerkoj vetem te moshuar

Kërkesa e radhes: Kam qen e martuar dy her dhe fati keshtu e deshti tani jam e lir kerkoj vetem te m

Stuhia e madhe prek Shqipërinë/ Ja cfarë pritet të ndodhë…

Stuhia e madhe prek Shqipërinë/ Ja cfarë pritet të ndodhë… Mbrëmjen e sotme një pjesë e ter

Antonela zihet keq me Semin/ A e ka pa veten çfarë shëmtire je?

Antonela zihet keq me Semin/ A e ka pa veten çfarë shëmtire je? Debatet nuk kanë të mbaruar në

Ja lajmi madheshtor qe u dha gjate takimit te qeverive mes Shqiperise dhe Kosoves – Kjo gje pritet te ndodhe nga viti i ardhshem

Ja lajmi madheshtor qe u dha gjate takimit te qeverive mes Shqiperise dhe Kosoves – Kjo gje pritet

Albin Kurti Jep Lajmin E Gëzueshëm Për Gjithë Kosovarët

Albin Kurti Jep Lajmin E Gëzueshëm Për Gjithë Kosovarët Megjithëse në samitin e fundit në Ber

E gjeta gruan duke qarë se kishte dalë Fifi/ Humoristi i jep mbështetje të madhe këngëtares pas daljes nga Big Brother…

E gjeta gruan duke qarë se kishte dalë Fifi/ Humoristi i jep mbështetje të madhe këngëtares pas