admin

Recent Post

LAJM I FUNDIT/ Ja kush do e jep voten e 80 per Vjosa Osmanin nga deputetet !!

LAJM I FUNDIT/ Ja kush do e jep voten e 80 per Vjosa Osmanin nga deputetet !! Vota e depu.tetit Adem

E PAPRITUR Albin Kurti nuk ndodhet ne salle per kuorumin e Vjosa Osmanit? Cfare po ndodh?!!

E PAPRITUR Albin Kurti nuk ndodhet ne salle per kuorumin e Vjosa Osmanit? Cfare po ndodh?!! E PAPRITU

Gjenerali Serb ”hallakat” Ballkanin tregon gjithcka mbi Kosharen !! Serbia ne kembe i’a nxurr te zezat…

Gjenerali i pensi.onuar serb i dënuar për kr ime luf te, Vladimir Lazareviq, i cili ishte komandant

Të Lumtë Kryeministër-Albin Kurti ‘DRIDH’ Serbinë dhe Vuciqin Me Këtë Veprim !!!

Presidenti i Serbisë, e sheh si punë të kryer.Aleksandër Vuçiq, thotë se në një periudhë të

Donika Gervalla ”trondite” te gjithe, ja cili do jete ligji i rradhes qe po frikohen te gjithe !!

Ministra e Punëve te Jash.tme, Donika Gërvalla ka thënë se ndryshim plote.simi i ligjit per zgjed

LAJM I HIDHUR/ Ndahet lajm i hidhur per Nenen e Hashim Thacit !! Kjo e zeze ishte ”e papritur” per familjen Thaci !!

LAJM I HIDHUR/ Ndahet lajm i hidhur per Nenen e Hashim Thacit !! Kjo e zeze ishte ”e papritur” pe

Pse Me Shkove Ne Lule Te Rinise Moj Bija Ime!Mos Kalo Pa Th3ne NGUSH3LLIME!

Pasditen e kësaj të enjteje ne qytetin e Pejes gjatë kalimit me veturë nje cift u go\dit nga tren

“E duroja prej fëmijëve!”, pa dhembe ne goje gruaja e re perlot te Arbana per dh.u.nën eks.treme të ish-burrit që për pak i kushtoi jetën

Dh.u.na në familje është një nga fenomenet më shqetësuese të shoqërisë tonë edhe pse prej s

Agim Veliu: Ju kam thanë njëherë, Nuk e votoj Vjosën edhe pikë!

Pas dështimit për ta siguruar kuorumin për votimin e presidentit në raundin e parë. Teksa po dil