admin

Recent Post

(Fotot) Ja ku po e ndërton kunati i Lulzim Bashës super vilën e tij, në një nga zonat më të mira në Shqipëri

Gazeta “Shqip” siguron ekskluzivisht dokumentet e ndërtimit të një vile në zonën e Farkës s

63-vjeçari shqiptar që nuk pyet për dimrin dhe të ftohtin, lahet në det pa të keq fare

Kastriot Tajari është një 63-vjeçar, i cili sa herë vjen dimri merr iniciativën të sfidojë te

Përfundojnë zgjedhjet/ Angela Merkel dorëzon partinë, ky është burri që do zvendësoj

Armin Laschet është kryetari i ri i partisë së kancelares Merkel, Unioni Kristian-demokrat. Ai u

Dje tha se do bënte çdo gjë për ta fituar/ Dalin fotot, Andi i ri dhe Tea njiheshin që para emisionit, ja ku janë takuar

Diten e djeshme ne Perputhen ka qene Andi 2 ai qe terhoqi vemendjen e publikut me futjen e tij. Shkak

Hajde-hajde luks! Vajza e politikanit shqiptar pozon mes dëborës me makinën luksoze

Vajzat e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri, shumë herë janë në qendër të vëmendjes për jet

U zbulua skandali me paratë e qeverisë/ E gjithë qeveria e Holandës jep dorëheqjen

Qeveria e koalicionit e përbërë nga katër parti politike në Holandë ka dhënë dorëheqjen. Rap

Rovena Stefa flet hapur fare: Jam e dashuruar me një djalë Kosove dhe dua të bëj dasmën me 2000 të ftuar

Rovena Stefa pak ditë më parë pranoi se është në një lidhje dashurie dhe shpreson që me mashk

Elisa Spiropali nuk ndalet: Rama është i vetmi që di të bëj qytete është si Skënderbeu

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali, është shprehur mbrëmjën e sotme, se