Avokati shqiptar na prezanton me burrin e tij: Jemi të dashuruar, nuk e ndërroj me askënd

admin 0

Avokati shqiptar na prezanton me burrin e tij: Jemi të dashuruar, nuk e ndërroj me askënd

Avokati shqiptar, Nick Nikic, i cili ka lindur në Nju Jork, ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” në Top Channel. Teksa po fliste për pasionin që ka për gatimet shqiptare, ai zbuloi edhe një sekret nga jeta e tij private.
Kur moderatorja e njour, Bieta Sulo e pyeti se për kë gatuan, Nick tha se gatuan për vete dhe bashkëshortin e tij duke pranuar hapur faktin se është homse*sual.
Avokati i shqiptar rrëfeu se romanca e tyre kishe nisur një natë kur miku i tij i kishte shprehur hapur ndjenjat, por ai ende nuk e kishte pranuar brenda vetes orientimin sek*ual.Nick shtoi se pas një predikimi në kishë, ai kishte kuptuar se çfarë donte realisht. Për të lumturia nisi kur i tha po ndjenjave për Mat, shokun e tij prej vitesh


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *