Basha publikon videon me VIP-at e njohur shqiptarë: Voto edhe ti!

admin 0

Basha publikon videon me VIP-at e njohur shqiptarë: Voto edhe ti!

Ndonëse na ndajnë vetëm një orë nga mbyllja e votimeve për zgjedhjet parlamentare, kryedemokrati Lulzim Basha vazhdon t’i bëjë thirrje qytetarëve.
Pak minuta më parë, ai ka postuar në “Facebook” një video, ku shfaqen disa nga personazhet e njohur të ekranit shqiptar si blogeri Olti Curri, moderatorja Fiori Dardha, këngëtarja Rozana Radi, aktori Neritan Liçaj dhe shumë emra të tjerë.
VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *