Baton Haxhiu surprizon në emision live Blendi Fevziun: Jam krenar që të kam..

admin 0

Baton Haxhiu surprizon në emision live Blendi Fevziun: Jam krenar që të kam

Baton Haxhiu surprizon në emision live Blendi Fevziun: Jam krenar që të kam mik!
Analisti i njohur Baton Haxhiu ka surprizuar me anë të një videomesazhi mikun e tij, moderatorin Blendi Fevziu. Baton Haxhiu tha se te Blendi ai vlerëson profesionalizmin, miqësinë dhe dashurinë e tij për të tjerët. “Jam krenar që të kam patur, të kam dhe do të të kem mik”, tha ai ndër të tjera.
Blendi nuk i priste këto fjalë dhe mes emocioneve u shpreh se Batoni është nga ata miq të rrallë që sa herë ke nevojë për të ai është aty.
Ju ftojm ta ndiqni videon me posht !!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *