‘Bëmë mama të të ngjajë’, vajza e Gjyste Vulajt një princeshë e vërtet, trupi i saj po çmend djemtë

admin 0

‘Bëmë mama të të ngjajë’, vajza e Gjyste Vulajt një princeshë e vërtet, trupi i saj po çmend djemtë

A e mbani mend Gjyste Vulën këngëtaren kosovare e cila ka blinduar me këngët e saj që gjithkush mund ti dijë.Ajo gjithmonë është shquar për format trupore perfekte dhe bukurinë e saj, që të cilën e ka ngjarë edhe e bija Rosana e cila po pushton mediat me fizikun e saj.
Ajo është bërë e njohur me fotot që ka postuar në rrjetet sociale Instagram ku me të vërtetë ka bërë një wooww të madh.Vajza e Vulajt i është bërë edhe një ofertë në televizon por nuk ka pranuar pasi sipas saj ëndrra është të vazhdojë miss-in.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *