Bleona:Jam e lumtur që nëna ime fle me një qytetar Amerikan…

admin 0

Bleona:Jam e lumtur që nëna ime fle me një qytetar Amerikan…

Bleona Qereti është mjaft aktive kohët e fundit në rrjetet social, sidomos me fotot e saj joshëse dhe seksi. Por, gjatë ditës së sotme këngëtarja ka pu/blikuar një video, ku në qendër të vëmendjes janë prindërit sidomos babai.
E Perkujtoj me mall diten kur babai mori shtetesine Amerikane dhe shkrimin provokativ qe hodha ne rrjet. U ngriten ne kembe i madh e i vogel se kinse nenvlersova shtetesine shqiptare. Por te gjitha keto jane te paverteta dhe une jam e lumtur qe jam shqiptare. Bleona tregoi se nëna e saj është e lumtur dhe shkroi “Ajo do të flejë me një qytetar amerikan sonte!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *