Braçe tani e ka me Ramën e futbollit: Duhet të kuptojë se po pranove disa gjëra, duhet të heshtësh

admin 0

Braçe tani e ka me Ramën e futbollit: Duhet të kuptojë se po pranove disa gjëra, duhet të heshtësh

Zëvendës Kryeministri Erion Braçe ka sulmuar drejtorin e përgjithshëm të skuadrës së Partizanit Olsi Rama.Përmes një postimi në rrjetin social Facebook ai shkruan se:
“Drejtori duhet te kuptoj se;
Prej korrupsionit dhe konfliktit të interesit nuk ka para për futbollin.Pika e ujit zakonisht eshte e paster, jo e piste!
Dhe se; kur pranon korrupsionin dhe konfliktin e interesit si “hap perpara”, duhet te heshtesh per padrejtesite qe bien ne kurrizin tend! Kaq!”, nënvizon Braçe. (TemA)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *