Burrin e kam tradhetu me vellaun e vet,M’ka nda nga vajza dhe po du te…

admin 0

Burrin e kam tradhetu me vellaun e vet,M’ka nda nga vajza dhe po du te…
Burrin e kam tradhetu me vellaun e vet,M’ka nda nga vajza dhe po du te…-Mirmrama kisha pas deshir me ma postu ju qeket ama mos me tregu se kush jam anonome oki se spo kam qef me dit askush se nuk dita nje her qysh me postu edhe i luta ktu te gjith meme tregu ama sen kerkush spom thot oki flm… Prsh per gjith jeni ne faqe e mrekullueshme shuum me fat ishalla gjith ju shkon qeshtu po kam ni hstori shuumte fshtir edhe kisha pas deshir mendim mem dhan dikush se jam 23 vjece edhe jam e martume me burrin jena pas njoftue bashk permes fejsbukut niher mpelqejke shum tani dikur ja nisi shum me mdal prej qefit masi u martova ja nisi me mu gerdit shum diqysh nuk ish ma terheqs as nuk e majke veten qysh e majke ma heret para se mu martu un kshtu hala jom e martume po hala sjam divercu edhe qiken ma kan mar sma kan lan me mar se une kam dal kam hik pi te burit se e kom tradhtu me vllavit vet mos me vetni se qysh e kam tradhtu se edhe vllavi i vet ka pas qef po nuk e kom menu se ka me na nxan burri deri sa ni nat un menova qe burri u flejt e takova vllavin e vet nbanjo ja dhash ni puthje po ajo puthje zgjati kogja do sekonda nqat moment u dal

burri prej dhomes edhe direkt na ka pa neve edhe vllavi i vet ka ik shpejt prej shpis se u tut shum une smujta me ik po veq u nala edhe skisha ma qka mi than edhe mka maltretu shuum ofendime mbojke malltreime shuum edhe gjith probleme tre vjet martes me at burin kam boe ama ni dit te bukur se di qe kam pas me ata gjith me probleme kisha pas deshir mem dhan ide naj kush qysh kam vepr a mir a keq se qika e vogel shuum 1 vjet e gjys hala po se kam lan une ma kan mar ata se une po du me mor ama hala sum kan tregu se kujt i takon qika e po tutuna mos pe humbi qiken e vogel loqka e mamit ma keq se me da nanen pi evladit nuk ka nuk bon me ju hakmarr qikes se tash une po merzitna shum kurr syt spo muj mi mshel prej merzis tqikes a besoni qe edhe perpara syve po mrrin tan kohen po mdel tu kajt as spo ha e as spo pi familja spo mfolin veq qata buk qe po ma bijn ndhom kerkush hiq sosht tu mfol e po kisha pas deshir ni mendim qka po thoni ndoni ide se jam shuum keq pom dhimet qika shuum e vogel esht hala ju flm per mirkuptim te gjithve flm klm te gjith kjo esht historija e jetes tem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *