Category: LAJME

Recent Post

Ja se si kunder-pergjigjej Hashim Thaçi barrikadave e kamioneve serb ne veri te Mitrovices !!! Nje burrë si Hashim Thaçi (PAMJE)

Ja se si kunder-pergjigjej Hashim Thaçi barrikadave e kamioneve serb ne veri te Mitrovices !!! Nje b

Ushtria E Kosovës: Investohen 300 Milion Euro, Në Dispozicion 100 Tanke Dhe 300 Transporterë, Kaplon Ankthi Serbinë

Ushtria E Kosovës: Investohen 300 Milion Euro, Në Dispozicion 100 Tanke Dhe 300 Transporterë, Kapl

NUK JU BESOHET/ Perforcimi me i ri i trupave të FSK-së sapo erdhi nga Turqia dhe po dridh serbët

NUK JU BESOHET/ Perforcimi me i ri i trupave të FSK-së sapo erdhi nga Turqia dhe po dridh serbët K

LAJMI FUNDIT //Nga Amerika Vjen Thirrja Direkte Per Albin Kurtin ! ” Kurre Mos E Pranoni…”

LAJMI FUNDIT //Nga Amerika Vjen Thirrja Direkte Per Albin Kurtin ! ” Kurre Mos E Pranoni…” Pro.

Gjejeni Si Quhet Fruti Ne Kete Foto? Nëse Doni Të Bëheni Të PASUR! – Info AL KS

Gjejeni Si Quhet Fruti Ne Kete Foto? Nëse Doni Të Bëheni Të PASUR! – Info AL KS Vjeshta esh

Banori serb i Bërnjakut: Kurti e Vuçiqi të na lënë të jetojmë të qetë, shqiptarët janë shokët e mi

Banori serb i Bërnjakut: Kurti e Vuçiqi të na lënë të jetojmë të qetë, shqiptarët janë sho

LAJMI I FUNDIT: “Kurti nuk kthehet prapa”, nga Amerika vjen paralajmërimi për Vuçiqin: Nëse tenton..!

LAJMI I FUNDIT: “Kurti nuk kthehet prapa”, nga Amerika vjen paralajmërimi për Vuçiqin: Nëse t

Historia e dhimbshme e burrit nga Puka: U ktheva papritur, dritat ishin fikur, gjunjët mu prenë kur pash gruan me…

Historia e dhimbshme e burrit nga Puka: U ktheva papritur, dritat ishin fikur, gjunjët mu prenë kur

Pse moj qika e nenes, pse me shkove ne lule te rinise

Pse moj qika e nenes, pse me shkove ne lule te rinise Pasditen ne emisionit “Rudina” në TV Klan

Urime! Lajm I Mirë Për Pensionistët Dhe Ata Që Marrin Pagë Soc iaale

Urime! Lajm I Mirë Për Pensionistët Dhe Ata Që Marrin Pagë Soc iaale Urime! Lajm i mirë për pe