Category: LAJME

Recent Post

Donika Gervalla ”trondite” te gjithe, ja cili do jete ligji i rradhes qe po frikohen te gjithe !!

Ministra e Punëve te Jash.tme, Donika Gërvalla ka thënë se ndryshim plote.simi i ligjit per zgjed

LAJM I HIDHUR/ Ndahet lajm i hidhur per Nenen e Hashim Thacit !! Kjo e zeze ishte ”e papritur” per familjen Thaci !!

LAJM I HIDHUR/ Ndahet lajm i hidhur per Nenen e Hashim Thacit !! Kjo e zeze ishte ”e papritur” pe

Pse Me Shkove Ne Lule Te Rinise Moj Bija Ime!Mos Kalo Pa Th3ne NGUSH3LLIME!

Pasditen e kësaj të enjteje ne qytetin e Pejes gjatë kalimit me veturë nje cift u go\dit nga tren

“E duroja prej fëmijëve!”, pa dhembe ne goje gruaja e re perlot te Arbana per dh.u.nën eks.treme të ish-burrit që për pak i kushtoi jetën

Dh.u.na në familje është një nga fenomenet më shqetësuese të shoqërisë tonë edhe pse prej s

Agim Veliu: Ju kam thanë njëherë, Nuk e votoj Vjosën edhe pikë!

Pas dështimit për ta siguruar kuorumin për votimin e presidentit në raundin e parë. Teksa po dil

E Fundit: Ah More Babë Si Munde Me Na Lënë Pa Nënë! Burri Vr.Et Gruan E Tij Me Së.Patë! Mos Kalo Pa Thene NGUSH.LLIME LAJME

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Gjilan, ku burri me së.patë ka goditur për vd. ekje grua

Syla “selam“ Albin Kurtit: Pse Thaçi, Veseli dhe vëllezërit Haradinaj janë të kërkuar nga Serbia, e ti jo?!

Gazetari dhe opinionisti Valon Syla, i ka bërë një pyetje p ublike liderit të Lëvizjes Vetëvend

Sot eshte milioner dhe i njohur, por nuk do ta besoni sa ka qenë rroga e parë e Bes Kallakut

Aktori i njohur Bes Kallaku ka qenë i ftuar special këtë të shtunë në emisionin “Soiree” me

Ndodh e papritura/ Japin shpirt 11 persona pasi autobusi bie: O Zot përse?

Një ngjarje ka ndodhur në Kinën Lindore ku një kamion është për pla sur me autobusin dhe si pa