Category: LAJME

Recent Post

Një mjek popullor po kërkon nuse në televizor/ Ai është 27 vjeç dhe ka shëruar edhe….

Në puntatën e sotme të “Përputhen”, një tjetër konkurrent i është bashkëngjitur programi

Lajm i mirë! Ministrja shqiptare: 10-vjeçari u shërua nga sëmundja e ligë

10 vjeçari nga Burreli, Ardenisi ka arritur të fitojë një b etejë të rëndësishme në lu f të

Kërkoi burrë në televizor, por do habiteni se sa vjeçe është Tea që tani po del me Andin

Një ndër konkurrentet e emisionit “Përputhen” është edhe Tea, e cila ka arritur për një ko

Krenari! Dua Lipa e rrëfen para gjithë botës: Gjyshit tim iu kërkua nga serbët të ndryshonte historinë tonë, por ai nuk pranoi

Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, së fundmi ka dhënë një intervistë ekskluzive p

Bill Gates po projekton bllokimin e diellit që të zvogëlohet ngrohja globale

Themeluesi i Microsoft Bill Gates po mbështet financiarisht zhvillimin e teknologjisë së errësimi

Me këtë metodë do i pastroni gurëzat tuaja si me magji, ja çfarë duhet të bëni

Gurëzat janë një shtresë e verdhë në dhëmbët tuaj që dëm tojnë buzëqeshjen tuaj. Nëse du

Banorët lidhin pas peme kryebashkiakun, ja çfarë thonë: Nuk mbajti fjalën që na dha, na ka lënë pa ujë

Një kryebashkiak në qytetin jugor meksikan të Chiapas është lidhur në pemë nga rezidentët e t

Pamje magjike/ Pogradeci zbardhet i gjithë nga dëbora, duket si qytet përrallash

Qyteti liqenor i Pogradecit është zgjuar mëngjesin e sotëm i mbuluar nga dëbora. Ulja e temperat

Ka shije tradicionale shqiptare, kjo është receta më e mirë për të bërë tavën e kosit

Kosi është një përbërës që mund të gjendet në receta të ndryshme, qoftë dhe ato tradiciona