LAJMI FUNDIT/ Zbulohet plani per “kapitullimin” e serbise – Ja si planifikohet

LAJMI FUNDIT/ Zbulohet plani per “kapitullimin” e serbise – Ja si planifikohet LAJMI FUNDIT/ Zbulohet plani per “kapitullimin” e serbise – Ja si planifikohet Albin Kurti, ka thënë se në raportet me Serbinë, çështja e të zh duk,urve është kryefjalë. Gjatë fjalës së tij, Kurti bëri thirrje që në të gjitha tryezat që or ganizohen… Continue reading LAJMI FUNDIT/ Zbulohet plani per “kapitullimin” e serbise – Ja si planifikohet

Flet per here te pare krahu i djathte i Albin Kurtit – Haki Abazi tregon arsyen kryesore pse Vetevendosja u krijua nga SHIK-u

Flet per here te pare krahu i djathte i Albin Kurtit – Haki Abazi tregon arsyen kryesore pse Vetevendosja u krijua nga SHIK-u Flet per here te pare krahu i djathte i Albin Kurtit – Haki Abazi tregon arsyen kryesore pse Vetevendosja u krijua nga SHIK-u Haki Abazi: Ja pse SHIK-u ka inte,rvenuar dhe ka… Continue reading Flet per here te pare krahu i djathte i Albin Kurtit – Haki Abazi tregon arsyen kryesore pse Vetevendosja u krijua nga SHIK-u

Richard Grenell po paguhet nga Serbia per kete gje / Ja kush po e thote kete gje

Richard Grenell po paguhet nga Serbia per kete gje / Ja kush po e thote kete gje Richard Grenell po paguhet nga Serbia per kete gje / Ja kush po e thote kete gje Analisti politik në Serbi, Dushan Janjiq, ka thënë se shteti serb e pa,gua,n për lobim ish-të dërguarin amerikan për dialogun Kosovë-Serbi,… Continue reading Richard Grenell po paguhet nga Serbia per kete gje / Ja kush po e thote kete gje

Fadil Nura “hallakat” te gjithe me kete qe sapo tha per Sami Lushtakun

Fadil Nura “hallakat” te gjithe me kete qe sapo tha per Sami Lushtakun Fadil Nura “hallakat” te gjithe me kete qe sapo tha per Sami Lushtakun Kryetari në ardhje i Skenderajt, Fadil Nura ka thënë se nënkryetar i kësaj komune do të jetë Sami Lushtaku.Në një pron,onci,m për Indeksonline, ai ka thënë se këtë ia… Continue reading Fadil Nura “hallakat” te gjithe me kete qe sapo tha per Sami Lushtakun

Hashim Thaçi nga Haga “dridh” vendin me kete qe tha per Qeverine e Albin Kurtit

Hashim Thaçi nga Haga “dridh” vendin me kete qe tha per Qeverine e Albin Kurtit Hashim Thaçi nga Haga “dridh” vendin me kete qe tha per Qeverine e Albin Kurtit Ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka treguar se pse nuk ka pranuar të takohet me zyrtarët e Ministrisë së Drejtësisë. Sipas Thaçit kjo viz,itë u… Continue reading Hashim Thaçi nga Haga “dridh” vendin me kete qe tha per Qeverine e Albin Kurtit

E FUNDIT/ Nga sot kush e kerkon bashkimin Kosove-Shqiperi do te vendosen sanksione nga ana e Bidden! Ja raporti

E FUNDIT/ Nga sot kush e kerkon bashkimin Kosove-Shqiperi do te vendosen sanksione nga ana e Bidden! Ja raporti E FUNDIT/ Nga sot kush e kerkon bashkimin Kosove-Shqiperi do te vendosen sanksione nga ana e Bidden! Ja raporti E FUNDIT/ Nga sot kush e kerkon bashkimin Kosove-Shqiperi do te vendosen san,ksione nga ana e Bidden!… Continue reading E FUNDIT/ Nga sot kush e kerkon bashkimin Kosove-Shqiperi do te vendosen sanksione nga ana e Bidden! Ja raporti

Takimet e njepasnjeshme te Erdogan me Edi Ramen dhe Vuçiqin – Ja cila eshte domethenia e tyre!!

Takimet e njepasnjeshme te Erdogan me Edi Ramen dhe Vuçiqin – Ja cila eshte domethenia e tyre!! Takimet e njepasnjeshme te Erdogan me Edi Ramen dhe Vuçiqin – Ja cila eshte domethenia e tyre!! Takimet e njepasnjeshme te Erdogan me Edi Ramen dhe Vuçiqin – Ja cila eshte domethenia e tyre!!Dje mysafir te Rama, sot… Continue reading Takimet e njepasnjeshme te Erdogan me Edi Ramen dhe Vuçiqin – Ja cila eshte domethenia e tyre!!

Qeveria Thaçi ka shpenzuar me se paku per dreka zyrtare jashte vendit ne krahasim me qeverite e tjera (DOKUMENT)

Qeveria Thaçi ka shpenzuar me se paku per dreka zyrtare jashte vendit ne krahasim me qeverite e tjera (DOKUMENT) Qeveria Thaçi ka shpenzuar me se paku per dreka zyrtare jashte vendit ne krahasim me qeverite e tjera (DOKUMENT) Qeveria Thaçi ka shpenzuar me se paku per dreka zyrtare jashte vendit ne krahasim me qeverite e… Continue reading Qeveria Thaçi ka shpenzuar me se paku per dreka zyrtare jashte vendit ne krahasim me qeverite e tjera (DOKUMENT)

BIA serbe ka shperndare 27 mije materiale ne forme CD-je kunder Hashim Thaçit. Ja se çfare permbajne ato

BIA serbe ka shperndare 27 mije materiale ne forme CD-je kunder Hashim Thaçit. Ja se çfare permbajne ato BIA serbe ka shperndare 27 mije materiale ne forme CD-je kunder Hashim Thaçit. Ja se çfare permbajne ato BIA serbe ka shperndare 27 mije materiale ne forme CD-je kunder Hashim Thaçit. Ja se çfare permbajne ato.Propaganda kundēr… Continue reading BIA serbe ka shperndare 27 mije materiale ne forme CD-je kunder Hashim Thaçit. Ja se çfare permbajne ato

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!