Çdo ditë e bëj të qajë nusen e djalit, ajo ka qen e fejuar me tjetër kënd e mua me pengon kjo gjë… Historia qe po cmend te gjithë

admin 0

Çdo ditë e bëj të qajë nusen e djalit, ajo ka qen e fejuar me tjetër kënd e mua me pengon kjo gjë… Historia qe po cmend te gjithë

Shpresoj qe do ta postoni sonte historin time.Un jam nje grua 45 vjeqare e shkollar dhe e edukuar po ashtu e punesuar.
Gjithmon me kan pengu femrat qe kan qen te fejuara e jan martuar me dike tjeter.
Ashtu esht…edhe reja ime nusja e djalit tim,teper shum i kam folur e i kam then djali im mos ma h.elmo zemren me ket nuse se nuk po ma don zemra.
Jo moj nan tha nuk po ta he.lmoj zemren po nuk po e di se qka po te pengon ty kjo puna pse ka qen e fejuar me heret.Me tha mu nuk po me pengon e as ty nuk duhet me te pengu asgje hic.
Po mu po me pengon o bir se ti ke qen djal beqar po te kishe qen edhe ti i fejuar apo i maartuar ndoshta do te ishin gjerat me te kuptushme,por ti ke qen i lire si pllume e keto gjera nuk duhet te perzihen mes vete keshtu i thash djalit,po me tha nan mos me nguc te lutem sepse e dua dhe nuk lun rol per mua a kam qen un apo kjo e fejuar tek e mramta un e dua dhe kjo me done.Nuk kisha se qfar ti them tjeter gje,por nisa lu.fte.n me nusen e djalit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *