Djali I Ardit Gjebreas T.Radhtoi Dhe La Të Fejuarën Për Tu Lidhur Me Vildane Zenelin? Joni Tregon Pse Ndodhi…

admin 0

Djali I Ardit Gjebreas T.Radhtoi Dhe La Të Fejuarën Për Tu Lidhur Me Vildane Zenelin? Joni Tregon Pse Ndodhi…

Jon Gjebrea, djali i Ardit Gjebreas, rreth dy vite më parë, Joni u fejua me të dashurën e tij prej disa vitesh,
Merlin Haxhiymeri, mirëpo duket se më vonë i dhanë fund, për arsye të cilat nuk dihen. Mirëpo kohët e fundit në mediat po qarkullonte lajmi se Jon Gjerbrea ishte në një lidhje me modelen Vildane Zeneli. Së fundmi ka qenë vetë Joni që me anë të një postimi në rrjetet sociale ka mohuar katigorikisht këto thashetheme. Joni u shpreh se me Vildanen janë miq për më shumë se 10 vite. vidDeo ne linkun me poshte

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *