Dje tha se do bënte çdo gjë për ta fituar/ Dalin fotot, Andi i ri dhe Tea njiheshin që para emisionit, ja ku janë takuar

admin 0


Diten e djeshme ne Perputhen ka qene Andi 2 ai qe terhoqi vemendjen e publikut me futjen e tij.
Shkak u be pamja e tij fizike por dhe deklaratat se pelqente Tean dhe ishte futur per te.
Tea dhe Andi njihen prej kohesh, madje jo vetem me Tean por edhe me konkurrentet e tjere. Ata kane qene se bashku ne ditelindjen e kengetarit Ardit Cuni, i cili e ka festuar pak kohe me pare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *