E Fundit: Ah More Babë Si Munde Me Na Lënë Pa Nënë! Burri Vr.Et Gruan E Tij Me Së.Patë! Mos Kalo Pa Thene NGUSH.LLIME LAJME

admin 0


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Gjilan, ku burri me së.patë ka goditur për vd. ekje gruan e tij. Rastin në p. olici e ka denoncuar djali i vi .kt.imës.“Në orën 06:43 V.I. i lindur në vitin 1997 ka deno.ncuar se babai i tij B.I. i moshës 55 vjeçe me sëp.atë në dhomën e gjumit ka mby.tur gruan e tij XH.I. e lindur në vitin 1970, pas çka është dhënë në ar.ra.ti, përcjell Alsat-M.
Organet kompetente menjëherë kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë rastin, Poli.cia është vënë në kërkim të autorit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *