E kishte djalin në gji por jo më – Afërdita Dreshaj tregon pse (FOTO)

admin 0

E kishte djalin në gji por jo më – Afërdita Dreshaj tregon pse (FOTO)

Afërdita Dreshaj ka treguar se pse nuk e ushqen djalin e saj me gji edhe pse në fillim ishte ndryshe.
Dikush e pyeti atë në Instagram dhe modelja nuk hezitoi të përgjigjej.
Ajo tha se nuk shkoi gjithçka mirë dhe u detyrua të ushqente djalin me shishe, dhe tani të dy janë të lumtur./Prive.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *