E Rëndë Në Tiranë, Makina Përplas 10-Vjeçarin

admin 0

E Rëndë Në Tiranë, Makina Përplas 10-Vjeçarin

Disa çaste më parë është regjistruar një aksident i rëndë në rrugën “3 Dëshmorët” në Tiranë, ku një automjet ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Si pasojë e aksidentit, 10-vjeçari me iniciale A.B. ka përfunduar në spital. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.
Njoftimi i policisë:
Tiranë/Informacion paraprak
Më datë 09.05.2021, në rrugën “3 Dëshmorët”, mjeti me drejtues J. S., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale A.B., 10 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *