EKSKLUZIVE // Ramush Haradinaj “dridh” Qeverine -“Albin Kurti dhe Liburn Aliu punojne per “Baben e Tenderav”…Ja per ke behet fjale

admin 0

EKSKLUZIVE // Ramush Haradinaj “dridh” Qeverine -“Albin Kurti dhe Liburn Aliu punojne per “Baben e Tenderav”…Ja per ke behet fjale

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për 100 ditëshin e qeverisjes së Albin Kurtin.Ai ka thënë se Albin Kurti e ministrat e tij po bashkëpunojnë sot ngusht me Nexhat Krasniqin të njohur si “Baba i tenderëve” e të cilin dikur e quanin krye.krl.ml.nel.Ramush Haradinaj ka thënë se ky është mas.htrim.
“Ky njeri punon ngushtë me ‘Babën e tenderëve” me Nexhat Krasniqin për të cilin më kanë gjy.ku.ar mua në parlament. Tre ministra të Qeverisë Kurti më kanë gj.yk.uar në parlament si kryeministër, Albulena Haxhiu, Xhelal Sveçla, Liburn Aliu. Më kanë gj.yk.uar pse po e len në punë krye.kr.im.inel.in. Tret bashkëpunojnë sot me të. Ky mash.trim nuk ka me zgjat”, tha Ramush Haradinaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *