Eni Çobani Prezanton Djalin Dhe Nënën, Ngjashmëria Me Nënën E Saj Të Le Pa Fjalë..!!

admin 0

Eni Çobani Prezanton Djalin Dhe Nënën, Ngjashmëria Me Nënën E Saj Të Le Pa Fjalë..!!

Ajo çdo fundjavë është pjesë e emisionit “Shihemi në Gjyq”, ku zhvillon seanca ndërmjetësimi duke ndihmuar njerëzit të zgjidhin problemet mes tyre.Ajo së fundmi ka hedhur në rrjetin e saj ‘Instagram’ një foto të djalit dhe nënës së saj.
Duke parë foton me vëmendje vemë re se ata të tre kanë shumë ngjashmëri me njëri-tjetrin.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

I urojme jete te gjate dhe dite te bukura se bashku.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *