FJALIM MADHËSHTORË nga KURTI, e përloti bacën RIFAT, dhe Bekim Jasharin (VIDEO)

admin 0

FJALIM MADHËSHTORË nga KURTI, e përloti bacën RIFAT, dhe Bekim Jasharin (VIDEO)

Një fjalim emocionues ka mbajtur kryeministri i Republikës, Albin Kurti, me rastin e Epopesë së UÇK-së.Të pranishmi në “Sallën e Kuqe” në Prishtinë, u përlotën nga fjalët e shefit të qeverisë, teksa fliste për kontributin e familjes nga Prekazi.Ndërsa, lotët nuk arritën ti mbanin vëllai i Adem dhe Hamëz Jasharit, baci Rifat.Po ashtu edhe kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari si dhe imami i Drenasit, Osman Musliu.Indeksonline ua sjellë momentin:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *