Flori E Imiton Aq Bukur, Por Rama Ka Sot Dy Fjalë Për Të.Ja Si Ja Kthen Atij…

admin 0

Flori E Imiton Aq Bukur, Por Rama Ka Sot Dy Fjalë Për Të.Ja Si Ja Kthen Atij…

Nje nga aktoret me te mire te humorin Florian Binaj ai sot kishte ditelindjen por Edi Rama i ka bere nje urim per te dhe artin qe ai ben.
Ja cfare shkruan Edi Rama: “FLORJAN BINAJ është një djalë king, me botë të bukur, i talentuar dhe i edukuar, që mes plot talenteve të ekranit të vogël ka spikatur me sozinë time në shfaqjen më popullore e më kreative televizive sipas meje,Portokallia!
Nuk i kam kuptuar kurrë politikanët e udhëheqësit kur mërziten, e nganjëherë tërbohen nga vënia e tyre në lojë prej komedianëve e karikaturistëve, të cilët kur janë të zotë si Flori .
Dhe Flori është mes atyre që e meritojnë t’u heqësh kapelen, për faktin domethënës se nuk bie në vulgaritetet tipike çedukative të disave brenda atij lloji.
Dite te bukura per Florian Binaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *