Foto/ Hera e dytë që bie me makinë në lartësi 15 metra, kjo është e shoferja e aksidentuar në Berat

admin 0

Foto/ Hera e dytë që bie me makinë në lartësi 15 metra, kjo është e shoferja e aksidentuar në Berat

Anxhela Ibro,e cila u aksidentua mesditën e sotme në fshatin Vërtop të Poliçanit. Si pasojë e shpejtësisë së madhe me të cilën po udhëtonte Ibro humbi kontrrollin e mjetit dhe ra nga Ura e Vërtopit në lumë,nga një lartësi rreth 15 metër.
28-vjeçarja Ibro mësohet se është punonjëse administrate në bashkinë e Poliçanit dhe një aktiviste e njohur e PS-së në këtë qytet.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *