Gazetari Më I Njohur Në Shqipëri, Blendi Fevziu Blen Makinën Me Çmimin Marramendës

admin 0

Gazetari Më I Njohur Në Shqipëri, Blendi Fevziu Blen Makinën Me Çmimin Marramendës

Së fundmi gazetari i ka bërë vetes një dhuratë mjaft luksoze për Vitin e Ri. Fezviu ka blerë një automjet të ri, Mercedes Benz S Class, të vitit 2020, versioni më i fundit dhe më luksoz i kompanisë gjermane, shkruan meganews.al. Një automjet i tillë në Gjermani ka çmim fillestar 110 mijë euro dhe më pas në rritje në bazë të versioneve.
Blendi Fevziu është padyshim gazetari më i pasur në Shqipëri. Ai gjeneron të ardhura të shumta nga emisioni i tij “Opinion”, por edhe nga bizneset apo pronat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *