Gazetarja publikon të palarat Edi Ramës: Mbante pizhama poshtë xhinseve dhe…

admin 0

Gazetarja publikon të palarat Edi Ramës: Mbante pizhama poshtë xhinseve dhe…

Gazetarja Iva Tiço, “Rama më ka pëlqyer më shumë ekstravagant, në atë kohë ishte ministër kulture dhe deri dhe pizhama nën xhinse, i dilnin pizhamat gri nën xhinse në konferencat për shtyp në dimër”.ka treguar se në kohën kur ishte gazetare kulture dhe në ministri ishte drejtues Edi Rama, sot kryeministër, ajo ka parë që ai mbante poshtë xhinseve pizhama ngjyrë gri.
Ndiqni në këtë video se çfarë tha Iva Tiço, e cila ka kritikuar deputetin e PD Ervin Salianji se kishte veshur nje triko poshte xhaketes si “çun mami”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *