Gjendet trupi i 13-vjeçares që u mbbyt në lumin Buna, mos kalo pa ‘NGUSHËLLIME’

admin 0

Gjendet trupi i 13-vjeçares që u mbbyt në lumin Buna, mos kalo pa ‘NGUSHËLLIME’

Prej katër ditësh në kërkim është gjendur trupi i 13-vjeçares që humbi jetën në lumin Buna.
Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Oblikë të njësisë Ana e Malit.
13 vjeçarja po lahej me familjarët dhe papritur ka humbur jetën në lum.
Mësohet se trupi është gjetur nga efektivet Polumbarë të FNSZH Shkodër në ujërat e këtij lumi./abcnews/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *