Granit dhe Taulant Xhaka surprizojnë të atin, i bëjnë dhuratën superluksoze (FOTO)

admin 0


Dy vëllezërit futbollistë, Granit dhe Taulant Xhaka kanë surprizuar babain e tyre me një dhuratë të shtrenjtë. Ata i dhuruan të atit një makinë luksoze të modelit të fundit tip “Mercedes-Benz”.

Taulant Xhaka ndau me ndjekësit foton në Instagram ku babai i tij shihet brenda automjetit të shtrenjtë duke e testuar.
“Dhurata nga unë dhe Graniti për babain më të mirë në botë.”– shkroi futbollistit, kahas imazhit.

Dy vëllezërit kanë treguar se janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin dhe ndajnë shpeshherë foto e video teksa kalojnë kohën bashkë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *