Grida Duma dhe Ervin Salianji në një lidhje

admin 0

Grida Duma dhe Ervin Salianji në një lidhje

CNA.al ka publikuar një foto të ish-deputetëve të PD-së, Grida Duma dhe Ervin Salianjit, teksa janë ulur në një tavolinë dhe bisedojnë me njëri-tjetrin.
Fotot janë bërë në Qerret, ku çifti Salianji-Duma janë ulur në një kafe por nuk dihet me saktësi se kur mund të jetë shkrepur kjo foto mes dy kolegëve.
Disa kohë më parë u aludua për një lidhje mes të dyve, por të dy nuk kanë folur kurrë lidhur me thashethemet.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *