Gylsereni Nuk Di Të Plaket, Do Ju Habit Me Pamjet E Fundit

admin 0

Gylsereni Nuk Di Të Plaket, Do Ju Habit Me Pamjet E Fundit

Aktorja shumë e njohur turke Nurgul Yesilcay e cila numëron me dhjetëra seriale e filma të suksesshëm që transmetohet gjithandej nëpër botë, shkruan InfoShqip.com
Tek ne njihet më së shumti me rolin e ‘Gylserenit’ nga seriali ‘Paramparca'(*Fate te Kryqezuara”) që pati sukses shumë të madh tek ne shqiptarët që nga momenti kur filloj të shfaqet.
Por si po shihet aktorja 43 vjecare nuk e ka ndërmend të plaket, nga disa foto të postuara ditëve të fundit aktorja ka habitur të gjithë duke u shfaqur shumë thjeshtë dhe elegante ku duket si të ishte një 20 vjecare.
Sa i përket projekteve të reja aktorja para pak kohe tha se këtë vit nuk do shfaqet me ndonjë proejkt serial ose film pasi dëshiron ti përkushtohet teatrit.
Për më shumë ju ftojmë të shihni pamjet e mëposhtme të postuara nga aktorja në rrjetin social Instagram./InfoShqip.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *