Habit Monika Kryemadhi, I Thotë Blendi Fevziu: Do Të Thoja Një Gjë Ty, Po Kam Hall Se Mërzitet..

admin 0

Habit Monika Kryemadhi, I Thotë Blendi Fevziu: Do Të Thoja Një Gjë Ty, Po Kam Hall Se Mërzitet..

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka shkëmbyer disa replika me moderatorin Belndi Fevziu mbrëmjen e sotme.E ftuar në studio, gjë që iu premtua nga vetë Fevziu pak ditë më parë, Kryemadhi e th umboi moderatorin, duke e përgëzuar që e thirri sonte, sepse sipas saj, burrat nuk e mbajnë fjalën. Fevziu nuk ia ktheu, duke shtuar se nuk donte të mërziste Ilir Metën.
Pjesë nga biseda: Monika Kryemadhi: Mirmbrëma Fevzi dhe të përgëzoj…faleminderit që më ftove se burrat zakonisht s’e mbajnë fjalën
Blendi Fevziu: Do të të thosha një batutë por kam hall se mos mërzitet Ilir Meta…


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *