Hajde-hajde! Çani e pyeti ”Pse po i mban c*cat me duar”, Iva Aliko: Ja doli sheshit fare…

admin 0

Hajde-hajde! Çani e pyeti ”Pse po i mban c*cat me duar”, Iva Aliko: Ja doli sheshit fare…

E ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, ka qenë Iva Aliko, e cila ishte veshur me një fustan tepër s en sual dhe p ro vokues ku tregonte më së miri format e saj të ton ifikuara. Ajo ka folur për pasionin e saj të fitnesit, ku së fundmi është shpallur kampione e Shqipërisë në Body Fitness në Kampionatin Kombëtar të Bo d ybui lding.
Ndërkohë, gjatë intervistës ajo nuk ndihej rehat për shkak të fustanit, pasi rripat i kishte tepër të lira dhe i ekspozonin g jo ksin më tepër sesa duhej. Në këto kushte, Arian Çani i kërkoi Sofisë t’ia rregullonte…
Arian Çani: Po pse duhet të mbështetesh, ti je dhe sportiste.
Iva Aliko: Jam më rehat.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *